Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весільна коробка з мереживом і квітками
Сундук для грошей у стилі прованс легкий, але досить міцний і стійкий весільний аксесуар, не займає багато місця, зручний для перенесення з місця на місце.
Розмір: ширина — 19 см, висота — 21 см, довжина — 30 см. Невеликий отвір нагорі виконує роль скарбнички та дає змогу вкладати всередину будь-які конверти та листівки. Кришка не знімна, а відкидна. Зручна ручка для комфортного перенесення. Матеріал — щільний картон, поверх повністю обтягнутий дизайнерським папером із вибитим ажурним візерунком. Декор на лицьовій частині скрині — 3D-квіти, намистини-перлинки, атласні стрічки кремового кольору. Краї скрині прикрашені тонким мереживом білого кольору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Скриня |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Намистини, Мережива, Стрічки, Квіти |
| Колір | Білий |
| Матеріал | щільний картон |
| Застосування | для конвертів і листівок |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 210 мм |
- Ціна: 330 ₴



